Grodzisk Mazowiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 PLN
Cena za m2
58,33 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne
Kaucja
jednomiesięczna
Nazwa budynku
Kamienica
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
5/8903/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok.60m2 położony na parterze w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego.
Składa się z sali sprzedażowej na dwóch poziomach i łazienki. Duże witryny od strony pasażu. Doskonała lokalizacja! Duże natężenie ruchu pieszego. Możliwość prowadzenia różnorodnej działalności usługowej, handlowej, biurowej. Możliwość oglądania i rezerwacji od zaraz. Zapraszam.
Czynsz najmu 3500zł netto + opłaty licznikowe/ msc. Kaucja jednomiesięczna.
Oferta godna uwagi! Polecam.

Kontakt

Alicja Bedyniak

Alicja Bedyniak

Telefon:
533994446
E-mail:
biuro@wgmnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych i dokumentów przekazanych przez właściciela nieruchomości. WGM Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość oraz za informacje uzyskane od osób trzecich. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i nie jest wiążąca. 


Administratorem danych osobowych jest WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak z siedzibą przy Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wgmnieruchomosci.pl… czytaj więcej