Błonie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 100 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia
30 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Medyczne, Inne
Kaucja
jednomiesięczna
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Dobry
Dostępne od
2021-09-28
Numer oferty
16/8903/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o pow. 30m2 położony w centrum Błonia. Usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem od ulicy.
Składa się z przestronnej powierzchni handlowo - usługowej z dużymi witrynami, małej części socjalnej i toalety.
Idealny lokal na biuro rachunkowe, placówkę bankową, gabinet kosmetyczny itp. Możliwość parkowania przy ulicy lub na dużym parkingu usytuowanym nieopodal.
Czynsz najmu 2100zł miesięcznie + opłata za energię elektryczną. Koszt ogrzewania i wody zawarty w czynszu. Kaucja 2100 zł. Wolne od zaraz.
Doskonała lokalizacja!. To miejsce na Twój biznes!. Zapraszam.

Kontakt

Alicja Bedyniak

Alicja Bedyniak

Telefon:
533994446
E-mail:
biuro@wgmnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych i dokumentów przekazanych przez właściciela nieruchomości. WGM Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość oraz za informacje uzyskane od osób trzecich. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i nie jest wiążąca. 


Administratorem danych osobowych jest WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak z siedzibą przy Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wgmnieruchomosci.pl… czytaj więcej