Grodzisk Mazowiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 PLN
Cena za m2
66,67 PLN
Powierzchnia
12 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
jednomiesięczna
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
21/8903/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia gabinet pod działalność biurową o pow. ok 12 m2, położony na pierwszym piętrze w centrum Grodziska Mazowieckiego.
Umeblowany, dostosowany do prowadzenia działalności biurowej. Do dyspozycji wspólne pomieszczenie socjalne (kuchnia) i toaleta.
Cena 800zł/msc + vat + opłaty licznikowe. .
Kaucja jednomiesięczna. Dostępne od zaraz.
Możliwość wynajmu sąsiednich gabinetów: 15 m2 w cenie 1000zł + vat oraz 15 m2 z tarasem w cenie 1200 zł + vat.
Doskonała lokalizacja! Centrum miasta, blisko do PKP.
Zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Alicja Bedyniak

Alicja Bedyniak

Telefon:
533994446
E-mail:
biuro@wgmnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych i dokumentów przekazanych przez właściciela nieruchomości. WGM Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość oraz za informacje uzyskane od osób trzecich. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i nie jest wiążąca. 


Administratorem danych osobowych jest WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak z siedzibą przy Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wgmnieruchomosci.pl… czytaj więcej