Kałęczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia działki
5 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-06-18
Numer oferty
66/8903/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka o pow. 5000 m2. Wymiary: 44X120X80X60. Położona w drugiej linii zabudowy od drogi gminnej. Do działki prowadzi prywatna sześciometrowa droga wewnętrzna. Na działce znajduje się staw, polana i las tworzące idealne miejsce do odpoczynku. Na początku działki znajduje się część działki przeznaczona pod zabudowę (około 1000m2). Można pobudować na niej niewielki dom o wymiarach w podstawie ok 8mx8m. Pozostałą cześć stanowi teren rolny las i staw. Media: energia ,gaz i woda w drodze gminnej w odległości ok 45m. Dobra lokalizacja, w pobliżu sklep, przystanek autobusowy, cukiernia.
Do Grodziska Mazowieckiego ok 2km, gdzie znajduje się pełna infrastruktura miasta. Oferta godna uwagi! Polecam! Zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Alicja Bedyniak

Alicja Bedyniak

Telefon:
533994446
E-mail:
biuro@wgmnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych i dokumentów przekazanych przez właściciela nieruchomości. WGM Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość oraz za informacje uzyskane od osób trzecich. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i nie jest wiążąca. 


Administratorem danych osobowych jest WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak z siedzibą przy Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wgmnieruchomosci.pl… czytaj więcej