Milanówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
620 000 PLN
Cena za m2
164,19 PLN
Powierzchnia działki
3 776 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska w drodze
Miejska
Dostępne od
2020-06-08
Numer oferty
61/8903/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży malownicza działka o pow. 3776m2 położona Milanówku w ładnej zielonej części w sąsiedztwie Książenic.
Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, bliźniacze i szeregowe. Teren płaski porośnięty samosiejką sosny.
Media: energia, woda miejska, gaz, kanalizacja.
W najbliższym otoczeniu nowa zabudowa oraz duży obszar leśny. Dojazd drogą gminną asfaltową. Dużym atutem jest bliskość do Książenic - prężnie rozwijającej się miejscowości z nowo wybudowanym kompleksem szkolno - przedszkolnym, nowoczesną halą sportową, kortami tenisowymi oraz Grodziska Mazowieckiego - najlepiej rozwijającego się miasta i gminy na Mazowszu z pełną infrastrukturą i uroczymi miejscami do wypoczynki u rekreacji.
Blisko do stacji WKD.
Dojazd do Warszawy trasą A2 i S8 zajmuje ok. 30 minut.
Doskonała lokalizacja na budowę wymarzonego domu. Zielona, cicha i spokojna okolica.
Idealne miejsce na wymarzony dom dla ludzi ceniących kontakt z przyrodą , ale chcących jednocześnie mieć bliski dostęp do wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej.
Polecam!
Zapraszam do kontaktu!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Kontakt

Alicja Bedyniak

Alicja Bedyniak

Telefon:
533994446
E-mail:
biuro@wgmnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych i dokumentów przekazanych przez właściciela nieruchomości. WGM Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość oraz za informacje uzyskane od osób trzecich. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i nie jest wiążąca. 


Administratorem danych osobowych jest WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak z siedzibą przy Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wgmnieruchomosci.pl… czytaj więcej