Wola Mrokowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 272 160 PLN
Cena za m2
160 PLN
Powierzchnia działki
32 951 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Miejska
Miejska
Dostępne od
2019-10-30
Numer oferty
18/8903/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży teren inwestycyjny z przeznaczeniem pod budowę osiedla mieszkaniowego o pow. 32951m2. Podzielony na działki o pow. ok.1000m2 z wyznaczonymi drogami wewnętrznymi. Posiada wszystkie media. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem MU- tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej. Wysokość zabudowy 12m. Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej wynosi 30%. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna , bliźniacza, oraz nowoczesne osiedle zamknięte. Teren z ogromnym potencjałem. Doskonała lokalizacja! Aleja krakowska w odległości 450m, Centrum Janki 12 km. Idealny teren dla dewelopera!
Cena 160zł/m2+ vat. Zapraszam!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 70
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Alicja Bedyniak

Alicja Bedyniak

Telefon:
533994446
E-mail:
biuro@wgmnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych i dokumentów przekazanych przez właściciela nieruchomości. WGM Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość oraz za informacje uzyskane od osób trzecich. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i nie jest wiążąca. 


Administratorem danych osobowych jest WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak z siedzibą przy Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wgmnieruchomosci.pl… czytaj więcej