Grodzisk Mazowiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 250 000 PLN
Cena za m2
553,10 PLN
Powierzchnia działki
2 260 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2021-07-12
Numer oferty
183/8903/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni ok. 2260m2. położne w Grodzisku Mazowieckim w niedalekiej odległości od Centrum miasta. Zgodnie z MPZP przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą i szeregową. Powierzchnia zabudowy 60%. Wszystkie media miejskie. Możliwość wjazdu z trzech stron. Na jednej z działek znajduje się dom o pow. ok.130m2 i budynki gospodarcze do remontu lub rozbiórki. Teren płaski, suchy, częściowo porośnięty licznymi różnorodnymi drzewami. W sąsiedztwie nowa zabudowa. Doskonała lokalizacja.
Dobra oferta dla dewelopera! Oferta godna uwagi. Polecam!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Procent możliwej zabudowy: 60
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Szpital, Basen, Centrum handlowe, Sklep, Kościół, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Kort tenisowy
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus

Kontakt

Alicja Bedyniak

Alicja Bedyniak

Telefon:
533994446
E-mail:
biuro@wgmnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych i dokumentów przekazanych przez właściciela nieruchomości. WGM Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość oraz za informacje uzyskane od osób trzecich. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i nie jest wiążąca. 


Administratorem danych osobowych jest WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak z siedzibą przy Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wgmnieruchomosci.pl… czytaj więcej