Książenice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
210 000 PLN
Cena za m2
70 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-05-28
Numer oferty
67/8903/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży trzy działki budowlane objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i usługi. Położone ok. 4 km od Grodziska Maz. wśród malowniczego krajobrazu pól i lasów. W pobliżu nowa, zabudowa jednorodzinna.
Dojazd drogą asfaltową a następnie 160m drogą polną. Teren równy, suchy w trzeciej , czwartej i piątej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Bezpośredni dojazd drogą wewnętrzną gdzie obowiązuje nieodpłatna służebność przejazdu i przechodu na rzecz każdoczesnego właściciela działek.
Wymiary działek: 3000m2 - 38x78, 3000m2 - 38x78, 5461m2- 38x164x55x124.
Media: prąd, woda miejska i gaz w drodze asfaltowej.
Doskonała lokalizacja. W odległości 2 km znajduje się duża, nowoczesna szkoła, przedszkole, hala sportowa, przychodnia lekarska, apteka.
Dojazd do Warszawy kolejką WKD lub samochodem trasą katowicką, do wjazdu 4 km.
Cena każdej z działek 70zł / m2.
Oferta godna uwagi. Zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Kort tenisowy, Las, Hala sportowa, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus

Kontakt

Alicja Bedyniak

Alicja Bedyniak

Telefon:
533994446
E-mail:
biuro@wgmnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych i dokumentów przekazanych przez właściciela nieruchomości. WGM Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość oraz za informacje uzyskane od osób trzecich. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i nie jest wiążąca. 


Administratorem danych osobowych jest WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak z siedzibą przy Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wgmnieruchomosci.pl… czytaj więcej