Milanówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
420 000 PLN
Cena za m2
350 PLN
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2021-09-29
Numer oferty
208/8903/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka o powierzchni 1200m2, wymiary działki 33x36m, położona przy drodze asfaltowej wśród zabudowy jednorodzinnej.
Działka płaska, sucha w południowej części miasta położona ok. 600m od szkoły, przedszkola, 800m przystanek WKD, ok. 1,5 km PKP.
Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Na działkę wydano Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny jedno lub 2 lokalowy (bliźniak).
Media: prąd, woda i kanalizacja miejska, gaz w ulicy przy działce.
Do kupienia działka sąsiadująca o powierzchni 1897m3 w cenie 500.000zł z wydanymi warunkami zabudowy na dom jedno lub 2 lokalowy ( bliźniak).
Zaprasza do obejrzenia.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Hala sportowa, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Kolejka podmiejska

Kontakt

Elżbieta Wisławska

Elżbieta Wisławska

Telefon:
885022288
E-mail:
ela@wgmnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych i dokumentów przekazanych przez właściciela nieruchomości. WGM Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość oraz za informacje uzyskane od osób trzecich. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i nie jest wiążąca. 


Administratorem danych osobowych jest WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak z siedzibą przy Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wgmnieruchomosci.pl… czytaj więcej