Chylice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
75 000 PLN
Cena za m2
72,89 PLN
Powierzchnia działki
1 029 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska w drodze
Szambo
Dostępne od
2020-07-01
Numer oferty
69/8903/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży dwie ładne sąsiadujące ze sobą działki o pow. 1029m2 każda. Położone w miejscowości Chylice- Jaktorów, przy drodze wewnętrznej szerokości 6m, w której posiadają udział.
Wymiary każdej z działek: ok. 45x23. Media: energia w odległości ok. 170m, woda i gaz, ok 350m. Teren równy , suchy porośnięty samosiejką brzozy.W pobliżu nowe domy wolnostojące. Malownicze spokojne miejsce zarówno do zamieszkania jak i na rekreację. Możliwość zakupu jednej lub obu w cenie 75000zł każda.
Oferta godna uwagi. Polecam. Zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Las, Zabudowa niska, Przedszkole, Przychodnia lekarska, Sklep, Kościół
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus, Kolej

Kontakt

Alicja Bedyniak

Alicja Bedyniak

Telefon:
533994446
E-mail:
biuro@wgmnieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Wszystkie informacje powyżej przedstawiono z należytą starannością na podstawie danych i dokumentów przekazanych przez właściciela nieruchomości. WGM Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość oraz za informacje uzyskane od osób trzecich. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, ma charakter informacyjny i nie jest wiążąca. 


Administratorem danych osobowych jest WGM Nieruchomości Dawid Bedyniak z siedzibą przy Armii Krajowej 1i, 05-827 Grodzisk Mazowiecki (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@wgmnieruchomosci.pl… czytaj więcej