MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
720 000 PLN
16 000 PLN/m2
WARSZAWAOchota
Opis
Piękne 2 pokoje z otwartą kuchnią, zaprojektowane przez architekta, funkcjonalnie przemyślane, w pełni, nowocześnie urządzone, wyposażone i umeblowane. W niewielkiej otwartej kuchence zmieszczono wszystkie potrzebne w domu sprzęty AGD. Jest płyta grzewcza, piekarnik, okap, zmywarka 60 cm, oczywiście zlewozmywak i szafki, a wszystko zgrabnie ukryte za wyższym barowym blatem. W hallu pomiędzy kuchnią i salonikiem urządzono jadalnię. Nowoczesna łazienka mieści prysznic, toaletę, szafkę i pralko-suszarkę. Wbudowane szafy w przedpokoju i pokaźnych rozmiarów szafa w sypialni kryją dużo miejsca na rzeczy mieszkańców.

Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze z 11 w budynku. Okna wychodzą na wschód, są trzyszybowe, drewniane. Mimo, iż w perspektywie są inne budynki, stoją one w takiej odległości, że nikt nie zagląda w okna mieszkania. Drzwi antywłamaniowe, instalacja do telewizji kablowej, domofon, ochrona budynku.
Istnieje możliwość zakupu wraz z mieszkaniem jednostanowiskowego miejsca postojowego z osobną księgą wieczystą i osobno płatnego w kwocie 40 tys. złotych. i miesięcznym czynszem w wysokości 120 złotych.

Komunikacja we wszystkich kierunkach autobusami, tramwajem, kolejką na Lotnisko i do Dworca Zachodniego, dobry wyjazd na obwodnicę i dalej autostradę z węzła między Okęciem i Raszynem.

Blisko jest Park Szczęśliwicki z jego stawami, górką narciarską i knajpkami, trochę dalej Pola Mokotowskie. Budynek stoi wśród pełnej miejskiej infrastruktury, wokół są liczne sklepy, banki, przychodnia etc. Galerie Blue City i Reduta, a bliżej Hale Banacha zapewniają wygodne zakupy. Nieodległe lotnisko, Dworzec Zachodni i Szpital na Banacha uzupełniają zapotrzebowanie na miejskie usługi.
Rejon Grójeckiej stanowi świetne miejsce zarówno do mieszkania, jak i na inwestycje.

W tej chwili mieszkanie jest wynajęte i może być kupione zarówno bez najemcy, jak i z cesją stabilnej umowy najmu. Okres wypowiedzenia to 3 miesiące. Mieszkanie świetne dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem.


Ogłoszenie niniejsze nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Szczegóły oferty

Cena720 000 PLN

Cena za m216 000 PLN

Powierzchnia45 m2

Liczba pokoi2

Piętro7

Liczba pięter11

Typ kuchniAneks

RynekWtórny