DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
110 000 PLN
56,85 PLN/m2
CHYLICE
Opis
Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1935m2 położona w miejscowości Chylice gm. Jaktorów pow. Grodzisk Mazowiecki. Usytuowana w pierwszej linii zabudowy od drogi prywatnej w której przynależne są udziały. Wydane warunki zabudowy oraz warunki na przyłącze elektryczne.
WZ przewidują: zaopatrzenie w wodę - dopuszczalne ujęcie własne, zaopatrzenie w energię cieplną - z indywidualnego, ekologicznego źródła (np. piec na pelet)
Odprowadzanie ścieków - do czasu realizacji gminnej sieci kanalizacji sanitarnej, dopuszcza się lokalizację szamba szczelnego o powierzchni V max 10m3.
Działka sucha i równa w części porośnięta pięknymi brzozami. Nie jest to działka leśna w myśl ustawy. Drzewa można usunąć w dogodnej dla siebie konfiguracji.
Doskonała lokalizacja! Wspaniałe miejsce do odpoczynku.
W niedalekiej okolicy znajdują się korty tenisowe , stadniny, szkoła, sklepy, PKP. Bardzo dobry dojazd do autostrady A2 i trasy S8.Do Grodziska Mazowieckiego ok. 5km gdzie znajduje się pełna infrastruktura miasta.
Idealna oferta dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą w niewielkiej odległości od miasta.Oferta godna uwagi! Zapraszam!
Szczegóły oferty

Cena110 000 PLN

Cena za m256,85 PLN

Powierzchnia działki1 935 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiBudowlana

Dostępne od2019-11-18